Başarı Öyküleri

Ercüment İNCEAYAN  IT Direktörü 
Çırağan Palace Kempinski İstanbul 

Çırağan Palace Kempinski İstanbul olarak müşterilerine lüks ve kişiye özel hizmet sunan, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük otellerinden biri olarak müşterilerimizin bizden beklentileri oldukça yüksek. Bu doğrultuda birlikte çalıştığımız iş ortaklarından bizim beklentilerimiz de aynı oranda yüksek oluyor. Hizmet kalitesi ve otel olmanın getirdiği 7x24 servis ihtiyacımıza Bilgisayar Hastanesi 12 yıldır aksatmadan servis veriyor.


Şeniz KARACAN 
QATAR AIRWAYS 
Bilgisayar Hastanesi gerçek anlamda bir hastane bizim için. 7 yıldır tüm teknik sorunlarımızı kendilerinden aldığımız destekle çözüyoruz. Bir havayolu şirketi olarak 7x24 destek bizim için çok önemli. Hem İstanbul’da hem de Ankara’da kendilerinden kesintisiz destek alıyoruz.

Arcan AKSÖZ
MSD İLAÇ IT Müdürü
Bilgisayar Hastanesi ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Kiralama ve kullanım dışı bıraktığımız bilgi işlem ekipmanlarının değerlendirilmesi konularında kendilerinden hizmet alıyoruz.
Özellikle kullanım dışı bırakılan ürünlerde data güvenliği bizim için çok önemli. Bilgisayar Hastanesi bu konudaki titiz çalışamaları ile vazgeçilmez çözüm ortağımız olmuştur.