ÜRÜN ve LİSANS
KİRALAMA

Ürün ve Lisans Kiralama

Kısa ve uzun dönem için adetli notebook, desktop, iPad ve yan ürünler, Microsoft windows ve office lisans kiralama

BİLİŞİM FİLO
KİRALAMA

Bilişim Filo Kiralama

Bilişim sektöründe desktop, notebook, iPad, iPhone ve yazılım ürünlerini 12 - 24 - 36
ay süre ile filo kiralama

ESKİ ÜRÜN
GERİ ALIM

Eski Ürün Geri Alım

Kurumlardan adetli notebook, desktop, monitör, iPad, iPhone ve diğer yan ürünlerin çalışma şartı aranmadan geri alımı

SERVİS
ANLAŞMALARI

Servis Anlaşmaları

Aynı gün içerisinde, yerinizde, limitsiz, donanım ve yazılım desteği. Yedek cihaz temini ile kurumsal servis hizmeti

Bilişim sektöründe her marka bilgisayar ve notebook'a tamir, bakım onarım, teknik servis hizmeti vermek amacıyla 1992 yılında kurulan Bilgisayar Hastanesi, sektörün değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayarak ikinci el satınalma, ekipman kiralama ve yazılım, çözümlerini de hizmet portföyüne eklemiştir.

İstanbul Levent'te sertifikalı uzman ekibi, laboratuvarları, gezici servis araçları ile bireylere ve kurumlara tamir bakım onarım teknik servis, ikinci el, kiralama, yazılım, hizmeti veren Bilgisayar Hastanesi, yıl boyunca 70.000'in üzerinde cihaz tamir etmektedir. 
Bilgisayar Hastanesi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile gün geçtikçe hizmet ağını genişletmekte, sorunlara getirdiği çözüm süresini kısaltarak ve hızla değişen teknolojilere uyum sağlayacak yeni stratejiler ve işbirliği anlaşmaları ile servis hizmetlerinin sektörleşmesi misyonunu da üstlenmektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde işbirliğine başladığı firmalarla uzun yıllar süren çalışmalar yürüten Bilgisayar Hastanesi kurulduğu günden itibaren Türkiye bilişim sektöründe, servis verdiği tüm konularda liderliğini sürdürmektedir.

Tüm Haberleri Görüntüle